Зоокомплекс

Зоотовари та послуги
для улюбленців
в одному місці
Вінниця, район Поділля

Зоомагазин

Увага! Ми зоомагазин, у якому не продають тварин. Ми проти необдуманих, імульсних придбань домашніх улюбленців. Де ж ми радимо знаходити собі хвостатих приятелів? У розплідниках, у заводчиків та в притулках.

А що ж стосується нас? Ми допоможемо Вам підібрати корм, аксесуари, іграшки, засоби захисту та гігієни, одяг і все, що допоможе зробити Ваше спільне життя з улюбленцем комфортним, щасливим і повним приємних моментів.

Турбота про клієнтів та улюбленців

В той час, як Вашому улюбленцю наводять красу в одному з грумінг кабінетів нашого зоокомплексу, для Вас у нас є комфортна кімната очікування.

Часом процедури для котиків і собачок можуть бути вельми тривалі за часом, і якщо у Вас немає можливості залишитися і чекати закінчення процедур, Ви можете поїхати у своїх справах, а за обумовлений час до кінця процедур, майстер повідомить про це зручним для Вас способом. Якщо Ви затримаєтесь і не зможете вчасно забрати свого улюбленця, він дочекається Вас у вольєрі в кімнаті очікування, або у своїй власній переносці.

Доставка корму

У зоомагазині У Юти представлений широкий асортимент кормів преміум і екстра преміум класу. Ми здійснюємо безкоштовну адресну доставку великих мішків корму по Вінниці. Найбільш популярними позиціями на доставку серед наших клієнтів є корми ТМ Royal Canin, OptiMeal, Acana і Hills. Ми завжди привозимо найбільш свіжий корм, щоб Ви могли використовувати великий мішок корму не переймаючись про терміни його зберігання. У разі, якщо будь-якої позиції немає в наявності, за Ваше вимушене очікування, ми надамо Вам знижку, а Вашому вихованцеві разом з кормом привеземо у подарунок ласощі 😉

Потрібна консультація?

Залиште контакти, ми Вам перетелефонуємо
Введiть телефон
Адреса:
Вінниця, вул. Ющенка, 8
Телефон:
Графік роботи:
Пн-пт 11:00 – 20:00
Сб-нд 11:00 – 18:00
+38 073 421 70 20